Aquacity Poprad

O AquaCity Poprad  som sa začala zaujímať vtedy, keď som držala v ruke časopis Báječná žena ,v ktorom bol priložený kupón na 50% zľavu do tohto zariadenia. Nemala som skúsenosti  s takýmito ponukami, ale chcela som sa presvedčiť o tom, aká je realita.

Najprv som sa snažila telefonicky informovať ako postupovať pri návšteve zariadenia. Nedovolala som sa. Uznám, veď tých telefonátov od záujemcov  majú určite neúrekom. Čo je dôležité, napísala som  na  E-mail: info@aquacity.sk a dostala som veľmi rýchlo odpoveď.

V tomto článku nebudem pozývať seniorov na túru, ale na pobyt vo „vodnom svete“, v ktorom načerpajú nové sily a zrelaxujú. Pridám niektoré užitočné informácie, ktoré sú potrebné  na túto  návštevu. Napíšem o tom, čo viem z vlastnej skúsenosti.

My  svoje cesty absolvujeme vlakom, pre benefity, ktoré stále spomínam. Bezplatné cestovné lístky  pre seniorov a miestenku za 1 euro. Tak sme sa rozhodli aj tento raz. Pre nás ,seniorov, je výhodné  cestovať týmto prostriedkom aj preto, že nemusíme sedieť stále na svojom mieste tak, ako v autobuse. Môžeme sa poprechádzať, za čo sa nám odvďačia naše nohy. Radi pozorujeme krajinu a vlak  nám ponúka túto príležitosť.

Naša cesta sa začala vo Zvolene a konečná stanica bola Poprad. Potom  nasledovala krátka,  niekoľko minútová  prechádzka cez mesto a boli sme na mieste.

V centre to už žilo a stále prichádzali noví návštevníci. Všetky vekové kategórie a nielen zo Slovenska! Rodičia s deťmi, mládež ,ale aj babky a dedkovia. Na novom mieste sa treba vždy rýchlo zorientovať a tu sme sa stretli len s ochotou personálu.

   Z ponúkaných wellness balíčkov sme si vybrali  Aqua packet celodenný, ktorý nás oprávňoval na vstup  do všetkých 13 vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku.

Náš pobytový čas sme  strávili   vo  dvoch krytých luxusných bazénoch Blue Diamond s nápojovými barmi, vo vonkajších termálnych bazénoch s teplotou vody 30 – 38°C ,v krytých relaxačných bazénoch Blue Sapphire s chromoterapiou, v plaveckom bazéne a vírivke.

    Druhý wellness balíček  : Vital packet celodenný – ponúka vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov. Tí,ktorí sú milovníkmi saunovania, môžu relaxovať v týchto zariadeniach.

Po zľave z kupónu sme  zaplatili za 2 osoby 22 EUR .

    Všetky tieto možnosti  služieb spomínam len pre seniorov. Deti a každý návštevník využije ponuku podľa vlastných záľub.

    Čo sa týka stravovania, my si nosíme svoj potravinový balíček so sebou. Je to aj pre moju intoleranciu na niektoré potraviny. Samozrejme, že ochutnáme aj z ponuky zariadení a dobrú kávu. V bufetoch v AquaCity Poprad sú ceny pre seniorov dosť vysoké.

   Čo odporúčam ?Navštíviť Aquapark zorganizovaním seniorského výletu, kde celodenný pobyt stojí 6,50 eur. Ak  chcete ochutnať aj obedové menu, tak spolu zaplatíte   10.50 EUR .Čo k tomu treba? Vytvoriť skupinu 10 seniorov vo veku nad 55 rokov. Vstup pri balíčku Seniorský výlet  Aquapark + menu treba rezervovať minimálne 2 dni dopredu.

Na : E-mail: info@aquacity.sk dostanete všetky informácie, ktoré sú potrebné na bezproblémový pobyt v zariadení.

Ponuka služieb v AquaCity Poprad  je pestrá. Záleží len od toho, ktorý balík služieb si vyberiete. Krásne  a príjemné prostredie, voda, ktorá lieči telo  a pohľad na naše veľhory určite upokoja aj myseľ. Stačí na to vyčleniť jeden zo svojich dní a sadnúť na vlak v pohodlných topánkach a s ruksakom na chrbte. Nezabudnite si plavky! Určite sa tam ešte stretneme !

Vaša Eva

Fotogaléria:

Zdieľam:
  • 61
    Shares